O nás

Od roku 2001 Vám integra-fs s.r.o. ponúka profesionálne čistiace práce a upratovacie služby. 15-ročné skúsenosti sú našou devízou a pre Vás zárukou kvality. Filozofiou firmy sa stala poctivá práca a spokojnosť klientov. Neustály nárast klientely svedčí o našej kvalitnej práci a spokojnosti zákazníka. Vážime si každého jedného z Vás, ktorý nás osloví a ochotne splníme požiadavky, ktoré si stanovíte. Váš pozitívny aj negatívny feedback je pre nás nesmierne dôležitý z hľadiska zlepšenia poskytovaných služieb.

Pracovníkov integra-fs dôkladne vyberáme a zaškoľujeme podľa najnovších trendov v upratovaní, aby zvládli prácu s najmodernejšou upratovacou technikou. Prioritu kladieme na neustálu kontrolu kvality práce našich zamestnancov. Plne im dôverujeme, no pre prípad neúmyselného poškodenia majetku pri výkone práce vo firme alebo v domácnosti máme uzavreté poistenie.


Našim krédom je kvalita služieb. Verím, že pri osobnom stretnutí s vami získam vašu dôveru a záujem o naše služby.


Ing. Mária Podolská

mapka kde posobime


KDE 
PÔSOBÍME


Senec, Bratislava, Trnava, Modra, 
Pezinok,
Malacky, Stupava, Galanta,
Sereď, Komárno a okolie.

Filozofia našej spoločnosti

Filozofiou našej spoločnosti je poskytnúť našim zákazníkom čisté a udržiavané priestory v takom rozsahu a kvalite aby sa v nich cítili príjemne a mohli sa plnohodnotne venovať svojej hlavnej činnosti. Najväčší dôraz kladieme na kvalitu svojich služieb a profesionalitu našich zamestnancov, vďaka čomu môžeme našim zákazníkom ponúknuť servis.

integra-fs s.r.o.
Športová 17, 903 01 Senec

tel./fax: 02/4564 74 44
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.