Služby

Naša firma zabezpečuje pravidelné a jednorazové upratovacie služby administratívnych budov, kancelárskych priestorov, zdravotníckych zariadení, ambulancií, obchodných priestorov, reštaurácií, garáží a bytových spoločenstiev. Na zvýšenie kvality vykonanej práce je v jednotlivých objektov nami poverený pracovník zodpovedný za kontrolu a koordináciu vykonávania čistiacich a upratovacích prác.

V rámci upratovania domácností zabezpečujeme jednorazové a pravidelné upratovanie rodinných domov, bytov a rekreačných chát. Pri upratovaní priestorov domácností sa snažíme zachovať maximálnu diskrétnosť a súkromie nášho klienta. Zamestnankyne Integry podpisujú doklad o mlčanlivosti. V prípade neúmyselného poškodenia majetku je firma Integra fs poistená.

Pre firmy, zaoberajúce sa stavebnou činnosťou, priemyselnou výrobou a logistikou poskytujeme špecifické služby, na základe požiadaviek nimi stanovenými. V oblasti upratovania v logistických parkoch a centrách máme už značné skúsenosti.

Integra fs zabezpečuje od roku 2001 tepovanie vo firmách, domácnostiach, reštauračných priestoroch, kaviarňach, fitness a wellness prevádzkach.

Tepovanie vykonávame dvojakým spôsobom: povrchovým a hĺbkovým. Väčšina našich klientov preferuje hĺbkové tepovanie, vďaka ktorému je efektivita a kvalita tepovania vyššia. Tepovaním sa zbavuje textilný povrch nečistôt, fľakov, škvŕn a nežiaducich zápachov . Na ich odstránenie používame špeciálne prostriedky. Po vytepovaní dochádza k regenerácií tkaniny a oživeniu farieb.

Naši klienti

Filozofia našej spoločnosti

Filozofiou našej spoločnosti je poskytnúť našim zákazníkom čisté a udržiavané priestory v takom rozsahu a kvalite aby sa v nich cítili príjemne a mohli sa plnohodnotne venovať svojej hlavnej činnosti. Najväčší dôraz kladieme na kvalitu svojich služieb a profesionalitu našich zamestnancov, vďaka čomu môžeme našim zákazníkom ponúknuť servis.

integra-fs s.r.o.
Športová 17, 903 01 Senec

tel./fax: 02/4564 74 44
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.